9Vėjai nėra tik vieta – tai pasaulėžiūra.

Kai mintis užvaldo svajonė taip stipriai, kad tos svajonės siekimas trunka ne vienerius,ne penkerius  metus, o visą likusį gyvenimą. …….

Jau 9-erius metus vila 9Vėjai stebina ne tik aplinkos ir interjero estetika, tačiau ir savo požiūriu į savo veiklą.

9 Vėjai  – preciziškas požiūris visur: aplinkoje, detalėse, šventėje……Siekiame stebinti ir tobulėti…

Grožis, elegancija, harmonija ir nuolatinis tobulumo siekis yra šios vietos gyvybės šaltiniai.

Ką gi mes veikiame ištisus metus?

Didieji renginiai ir banketai, privatus poilsis vilos apartamentuose, „Pabėgimas nuo rutinos“ su artimu žmogumi, o gal geras laikas su draugais.

Vilos svečių namas yra ramybės oazė,apsupta gamtos didybės. Čia puikiai laiką praleis nuo 4 iki 8 asmenų, besikaitinant svečių namo saunoje, mėgaujantis gamtos vaizdais tiesiog iš svetainės ar sėdint Svečių namo terasoje,apsuptoje dekoratyvinių vandens telkinių.Patogi nakvynė antrame svečių namo aukšte.

Prabangūs vilos apartamentiniai kambariai suteiks komfortišką nakvynę, pro šalį pravažiuojantiems svečiams.

Meditacinė pirtis- džiugins ne tik šiluma,tačiau pušų ramybe aplinkui, bei atsiveriančiais laukų horizontais. Pirtis skirta keletui porų, arba romantiškam vakarui dviems.

Laukiame jūsų !

Kodėl 9Vėjai?

Devyni – permainas reiškiantis skaičius. O vėjai čia visuomet karaliauja, kartais atrodo, kad jie pučia iš visų pusių vienu metu. Permainų vėjai, ateinantys į kiekvieno mūsų gyvenimus, kartais pakeliantys mus iki debesų, o kartais nuleidžiantys ant žemės, kad nepamirštume pačių svarbiausių vertybių gyvenime.

Vilos paslaugų kainas didžiosioms šventėms rasite čia: http://9vejai.eu/paslaugos/vilos-paslaugu-kainininkas/

Kodėl rinktis mus?

  • Vila 9Vėjai skaičiuoja 9-erius metus sėkmingos veiklos. Prisidėjome patarimais ir koordinavimo  darbais, planuojant privačias jubiliejų ir vestuvių šventes.
  • Pagalba pradedant planuotis savo šventę,maisto kultūra, smulkmeniškas požiūris į organizacines detales pačią šventės dieną, dėmesys pasitinkant svečius, nuolatinė stalų ir patalpų priežiūra šventės metu – tai mūsų sėkmė ir išskirtinumas.
  • Kiekvienais metais vis didėjančią patirtį atiduodame savo užsakovams, kad jų šventė būtų dar įdomesnė ir originalesnė. Džiaugiamės puikiais atsiliepimais ir jaučiamės dar labiau įsipareigoję būsimiems renginiams.

Ką sako klientai apie mus?

Super! Aptarnavimas aukščiausios kokybės, personalas – pozityvios nuotaikos, maistas – 5*. Aplinka lyg iš svajonės. Lenkiuosi žemai!

Justina Žiaušienė

Likau sužavėta sodybos jaukumu, idealia švara, prabanga, aptarnavimu. Praleistas laikas sodyboje – atgaiva sielai!

Vilma Puidokaitė - Paškevičienė

Ačiū už nuostabią šventę! Viskas buvo tiesiog nuostabu! Viskas buvo puikiai suorganizuota, likome labai patenkinti. Ačiū dar kartą!

Marija Jazdauskienė

Maža dalelė nuotraukų iš 5 metų nepakartojamų švenčių!