9Vėjai nėra tik vieta – tai pasaulėžiūra.

Kai mintis užvaldo svajonė taip stipriai, kad tos svajonės siekimas trunka ne vienerius,ne penkerius, o 10 metų. ……. Kiekvienas medis, pastatas, mažosios architektūros lauko elementas – tai visuma, kurią sukūrėme per daugiau nei 10 metų.

Svajonė tapo realybe ir jau 7-erius metus vila 9Vėjai stebina ne tik aplinkos ir interjero estetika, tačiau ir savo požiūriu į pobūvius.

9 Vėjai  – preciziškas požiūris visur: aplinkoje, detalėse, šventėje……Siekiame stebinti ir tobulėti…

Grožis, elegancija, harmonija ir nuolatinis tobulumo siekis yra šios vietos gyvybės šaltiniai.

Kiekviena šventė, vykstanti viloje 9 Vėjai, yra VIENINTELĖ, todėl stengiamės pastebėti kiekvieną svarbią detalę.

Maistas yra viena pagrindinių šventės dalių, todėl šią svarbią dalį esame patikėję profesionaliam šefui, stebinančiam savo patiekalų skoniu, išrankiam produktams, iš kurių gaminami skanūs,estetiški ir nekasdieniški patiekalai čia pat, viloje 9Vėjai. Aukštos kokybės maistu rūpinasi „Servantas“ profesionali virtuvė.

Ką gi mes veikiame ištisus metus?

Vestuvės,jubiliejai ir krikštynų pobūviai, tik dalis 9Vėjai veiklos.

Vilos svečių namas yra ramybės oazė,apsupta gamtos didybės. Čia puikiai laiką praleis nuo 4 iki 8 asmenų, besikaitinant svečių namo saunoje, mėgaujantis gamtos vaizdais tiesiog iš svetainės ar sėdint Svečių namo terasoje,apsuptoje dekoratyvinių vandens telkinių.Patogi nakvynė antrame svečių namo aukšte.

Prabangūs vilos apartamentiniai kambariai suteiks komfortišką nakvynę, pro šalį pravažiuojantiems svečiams.

Meditacinė pirtis- džiugins ne tik šiluma,tačiau pušų ramybe aplinkui, bei atsiveriančiais laukų horizontais. Pirtis skirta trumpam susibūrimui iki 6 žmonių, arba romantiškam vakarui dviems.

Laukiame jūsų !

Kodėl 9Vėjai?

Devyni – permainas reiškiantis skaičius. O vėjai čia visuomet karaliauja, kartais atrodo, kad jie pučia iš visų pusių vienu metu. Permainų vėjai, ateinantys į kiekvieno mūsų gyvenimus, kartais pakeliantys mus iki debesų, o kartais nuleidžiantys ant žemės, kad nepamirštume pačių svarbiausių vertybių gyvenime.

Vilos paslaugų kainas didžiosioms šventėms rasite čia: http://9vejai.eu/paslaugos/vilos-paslaugu-kainininkas/

Kodėl rinktis mus?

  • Vila 9Vėjai skaičiuoja 5-erius metus sėkmingos veiklos. Prisidėjome patarimais ir koordinavimo  darbais, planuojant privačias jubiliejų ir vestuvių šventes.
  • Pagalba pradedant planuotis savo šventę,maisto kultūra, smulkmeniškas požiūris į organizacines detales pačią šventės dieną, dėmesys pasitinkant svečius, nuolatinė stalų ir patalpų priežiūra šventės metu – tai mūsų sėkmė ir išskirtinumas.
  • Kiekvienais metais vis didėjančią patirtį atiduodame savo užsakovams, kad jų šventė būtų dar įdomesnė ir originalesnė. Džiaugiamės puikiais atsiliepimais ir jaučiamės dar labiau įsipareigoję būsimiems renginiams.

Ką sako klientai apie mus?

Super! Aptarnavimas aukščiausios kokybės, personalas – pozityvios nuotaikos, maistas – 5*. Aplinka lyg iš svajonės. Lenkiuosi žemai!

Justina Žiaušienė

Likau sužavėta sodybos jaukumu, idealia švara, prabanga, aptarnavimu. Praleistas laikas sodyboje – atgaiva sielai!

Vilma Puidokaitė - Paškevičienė

Ačiū už nuostabią šventę! Viskas buvo tiesiog nuostabu! Viskas buvo puikiai suorganizuota, likome labai patenkinti. Ačiū dar kartą!

Marija Jazdauskienė

Maža dalelė nuotraukų iš 5 metų nepakartojamų švenčių!